ŞARKÖY SEYAHAT
Yokluklar içinde kurulan firmamız 1961 yılında faaliyete geçmiştir. O zamanlarda bir otobüs almak çok zormuş. Para yok, teknoloji yok en önemlisi yol yoktu. Otobüsler kamyon kasalarından bozma yapılırdı. İnsanlar bagaj yeri olmadığı için bavullarını, otobüsün üst tarafına koyarlardı ve düşmemesi içinde iplerle bağlarlardı. Şarköy`den İstanbul'a gitmek çok büyük bir olaydı. Sayılı insanlar gidebilirdi. Gitmekte ayrı bir zorluktu. Bir günde gidilir bir günde dönülürdü. O gidişlerde en az altı kez lastik patlar, kışın otobüsün çamura takıldığı yerde, erkekler inip iterlerdi. Araba içinde evde yapılan ekmek ve yemekler paylaşılarak yenirdi. Firmamız kendine, her zorluğa ve olumsuzluğa rağmen yolcusunu varmak istediği yere ulaştırmayı daha o zamanlardan ilke edinmişti.

Geçen zaman teknolojiyi, yolları olanakları değiştirdi. Değişmeyense yolcularımızı rahat ve güven içinde seyahatlerini tamamlamalarını sağlamak oldu.

Otobüslerimiz ve personelimizle çağa ayak uydurmaya çalışan firmamız; Şarköy'den Tekirdağ`a İstanbul`a ve Edirne`ye düzenli seferler yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini sağlamak birinci ilkemiz olduğundan dolayı, sizlerin pozitif veya negatif görüşlerinize ihtiyacımız vardır. Bu konudaki görüşlerinizi; bilet satış noktalarındaki görevlilere veyahut sarkoy@sarkoyseyahat.com.tr adresine iletmenizi rica ederiz.

1961`DEN BU GÜNE SİZİNLE EL ELE DAHA İYİYE DAHA GÜZELE

 

 

www.milkom.net © 2008

anasayfa hakkımızda seferler satış ofisleri iletişim